Кронштейн Charmount TV04T Black
399 грн.
Кронштейн Charmount TV04T Black
| Артикул | TV04T BLACK |
| Гарантия | 12 |
| Код | 705486 |
Описание
Кронштейн Charmount TV04T Black
Характеристики
| Виробник | CHARMOUNT |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 40.5", 47", 42.5", 52", 46", 51", 50", 39", 43", 40", 53", 38.5", 45", 34", 39.5", 49", 48", 48.4", 55", 37", 42", 32", 47.6", 54.6", 35" |
| Комплектація | кронштейн, монтажний комплект, інструкція, упаковк |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Відстань до стіни | 55 мм |
| Колір | чорний |
| VESA | 200 x 100, 150 x 150, 150 x 100, 100 x 150, 100 x 100, 50 x 50, 100 x 200, 200 x 400, 300 x 200, 400 x 400, 400 x 300, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200 |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
