Кронштейн Charmount TV02T-R2 White
469 грн.
Кронштейн Charmount TV02T-R2 White
| Артикул | TV02T-R2 WHITE |
| Гарантия | 12 |
| Код | 729322 |
Описание
Кронштейн Charmount TV02T-R2 White
Характеристики
| Виробник | CHARMOUNT |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 40.5", 40", 28", 28.5", 25", 30", 43", 27", 34", 39", 39.5", 38.5", 37", 27.5", 23.6", 42", 29", 42.5", 31.5", 23.8", 23", 26", 24", 35", 32" |
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Колір | білий |
| VESA | 200 x 100, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 200, 150 x 150, 50 x 50, 75 x 75 |
| Кут нахилу | 12° ~ -12° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...