Кронштейн Charmount TV02T-R2 Black
429 грн.
Кронштейн Charmount TV02T-R2 Black
| Артикул | TV02T-R2 BLACK |
| Гарантия | 12 |
| Код | 719693 |
Описание
Кронштейн Charmount TV02T-R2 Black
Характеристики
| Виробник | CHARMOUNT |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 28.5", 23", 29", 23.8", 28", 31.5", 25", 38.5", 30", 27", 39.5", 43", 34", 42", 39", 37", 23.6", 40", 42.5", 40.5", 24", 26", 32", 35" |
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Відстань до стіни | 100 - 230 мм |
| Колір | чорний |
| VESA | 50 x 50, 100 x 100, 75 x 75, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200, 100 x 150, 150 x 150, 150 x 100 |
| Кут нахилу | ±12° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
