Кронштейн Brateck KL36-44T
399 грн.
Кронштейн Brateck KL36-44T
| Артикул | KL36-44T |
| Гарантия | 120 |
| Код | 852797 |
Описание
Кронштейн Brateck KL36-44T
Характеристики
| Виробник | BRATECK |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 37", 40", 55", 45", 34", 54", 48.4", 40.5", 38.5", 49", 53", 47", 39.5", 43", 50", 42.5", 42", 46", 51", 48", 52", 39", 44", 38", 47.6", 35", 54.6", 32" |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Матеріал | cталь |
| Відстань до стіни | 27 мм |
| Колір | чорний |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| VESA | 200 x 300, 200 x 100, 75 x 75, 400 x 400, 400 x 300, 200 x 200, 200 x 400, 100 x 200, 300 x 400, 100 x 100, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300 |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
