Холодильник Whirlpool WHKS1401G4U
19 399 грн.
Холодильник Whirlpool WHKS1401G4U, Загальний об'єм холодильника - 386 л, A++, Корисний об'єм холодильної камери - 266 л, Корисний об'єм морозильної камери - 120 л, 38 дБ, 202.5 см, 59.5
| Артикул | WHKS1401G4U |
| Гарантия | 12 |
| Код | 853374 |
Описание
Стильний окремостоячий холодильник із загальним об'ємом 386 л і механічним керуванням забезпечує зручне зберігання продуктів. Завдяки двом статичним камерам і окремому регулюванню температури підтримується стабільний мікроклімат. Холодильне відділення оснащене загартованими скляними полицями з металізованим профілем та боксом свіжості. Морозильна камера об'ємом 120 л здатна автономно зберігати холод до 33 годин.
Характеристики
| Виробник | Whirlpool |
| Тип управління | механічне |
| Річний витрата електроенергії | 247 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 266 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 33 г |
| Також шукають | великі, з морозильною камерою, з великою морозильною камерою, вузькі, вбудовані великі |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 6 кг |
| Корисний об'єм морозильної камери | 120 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Загальний об'єм холодильника | 386 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Висота | 202.5 см |
| Кліматичний клас | N (+16°C до +32°C), SN (+10°C до +32°C), ST (+16°C до +38°C) |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 67 см |
| Додатково | роздільне регулювання температури, бокс свіжості, перенавішування дверей |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...