Холодильник LG GC-B509SESM
28 499 грн.
Холодильник LG GC-B509SESM, двокамерний, Загальний об'єм холодильника - 384 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, A++, Корисний об'єм холодильн
| Артикул | GC-B509SESM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 775145 |
Описание
Холодильник LG GC-B509SESM, двокамерний, Загальний об'єм холодильника - 384 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, A++, Корисний об'єм холодильн
Характеристики
| Виробник | LG |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 260 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 277 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Корисний об'єм морозильної камери | 107 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Загальний об'єм холодильника | 384 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Висота | 203 см |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 68.2 см |
| Додатково | складная полка, лоток для яєць |
| Холодоагент | R600a |
| Додаткові функції | інтелектуальна система діагностики smart diagnosti, fresh zone, сигналізація двері, віддалене управління по wifi, багатопотокова система охолодження multi air flow, експрес заморозка, експрес охолодження, перестановка дверцят, doorcooling+ |
| Вага | 75 кг |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...