Холодильник LG GC-B509ETLM
28 699 грн.
Холодильник LG GC-B509ETLM, окремостоячий (соло), двокамерні, Загальний об'єм холодильника - 375 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, E, інвер
| Артикул | GC-B509ETLM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 895277 |
Описание
Холодильник LG GC-B509ETLM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зона свіжості Fresh Zone підтримує оптимальні умови для тривалого зберігання продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | з морозильною камерою, великі, вузькі, з великою морозильною камерою, No Frost |
| Оснащення | лоток для яєць, контейнер для овочів, форма для льоду |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | чорний |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Особливості | нульова камера, швидке заморожування, сухе заморожування, режим "Відпустка", керування через Wi-Fi, зона свіжості |
| Додатково | лоток для заморожування льоду, lg thinq з керуванням через wi-fi, перенавішування дверцят, багатопотокова система охолодження multi air flow, сигнал відкритих дверцят, висувні контейнери, нульовий зазор, експрес заморозка, fresh zone, технологія контролю напруги, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, doorcooling+, складана полиця |
| Додаткові функції | регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення |
| Вага | 73 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...