Холодильник LG GC-B509ETKM
30 999 грн.
Холодильник LG GC-B509ETKM, окремостоячий (соло), двокамерні, Загальний об'єм холодильника - 375 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, E, інвер
| Артикул | GC-B509ETKM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 892234 |
Описание
Холодильник LG GC-B509ETKM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зони Fresh Balancer і Fresh Converter дозволяють точно регулювати вологість і температуру для різних продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ. Гарантія - 1 рік повна + 10 років на компресор.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | вузькі, великі, з морозильною камерою, з великою морозильною камерою, No Frost |
| Оснащення | полиця для пляшок, контейнер для овочів, лоток для яєць, форма для льоду |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | чорний |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Особливості | режим "Відпустка", швидке заморожування, сухе заморожування, нульова камера, керування через Wi-Fi, зона свіжості |
| Додатково | висувні контейнери, нульовий зазор, лоток для заморожування льоду, технологія контролю напруги, lg thinq з керуванням через wi-fi, експрес заморозка, Fresh Balancer, пересувний кошик, міні кошик на дверцятах, сигнал відкритих дверцят, висувний контейнер для дрібної їжі my box, metal fresh, кришка moist balance crisper, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, металеве декорування полиць та ящиків, багатопотокова система охолодження multi air flow, прозорі дверні кошики, eco friendly, антибактеріальний ущільнювач bio shield, doorcooling+, винна полиця, Linear Cooling, складана полиця, перенавішування дверей |
| Додаткові функції | зона свіжості fresh converter, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення |
| Вага | 76 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
