Холодильник LG GC-B509EMKM
31 499 грн.
Холодильник LG GC-B509EMKM, окремостоячий (соло), двокамерні, Загальний об'єм холодильника - 375 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, E, інвер
| Артикул | GC-B509EMKM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 892358 |
Описание
Холодильник LG Electronics GC-B509EMKM із нижньою морозильною камерою поєднує систему Total No Frost та інверторний компресор для стабільної температури й тихої роботи. Корисний об’єм 375 л оптимально підходить для щоденного зберігання продуктів. Технологія DoorCooling+ забезпечує рівномірне охолодження по всьому об’єму. Підтримується керування через Wi-Fi за допомогою LG ThinQ.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | з морозильною камерою, великі, вузькі, з великою морозильною камерою, No Frost |
| Оснащення | лоток для яєць, контейнер для овочів, полиця для пляшок, форма для льоду |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | сріблястий |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.4 см |
| Особливості | захист від перепадів напруги, режим "Відпустка", сухе заморожування, нульова камера, швидке заморожування, керування через Wi-Fi, зона свіжості |
| Додатково | lg thinq з керуванням через wi-fi, сигнал відкритих дверцят, пересувний кошик, металеве декорування полиць та ящиків, режим економії електроенергії eco friendly, led-освітлення, багатопотокова система охолодження multi air flow, нульовий зазор, експрес заморозка, міні кошик на дверцятах, лоток для заморожування льоду, кришка для підтримки оптимальної вологості, висувний контейнер для дрібної їжі my box, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, металева задня стінка metal fresh, технологія контролю напруги, doorcooling+, винна полиця, складана полиця, антибактеріальний ущільнювач bio shield, перенавішування дверей |
| Додаткові функції | внутрішнє освітлення, регульовані ніжки, регулювання температури морозильного відділення, регулювання температури холодильного відділення |
| Вага | 76 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...