Холодильник Gorenje NRK6202AW4
27 499 грн.
Холодильник Gorenje NRK6202AW4, Тип холодильника - двокамерний, об'єм холодильної камери (корисний) - 235 л, об'єм морозильної камери (корисний) - 96 л, тип управління - електронне,
| Артикул | NRK6202AW4 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 456232 |
Описание
Холодильник з технологією AdaptTech, що запам’ятовує ваші звички. Ця інтелектуальна система призначена для підтримки сталої температури в холодильнику незалежно від частоти відчинення дверцят. Холодильник постійно відстежує, як його використовують, і адаптує температуру, щоб запобігти її підвищенню, зберегти продукти свіжими та знизити витрати електроенергії. Функція FastFreeze заморожує продукти при температурі –24 °C, щоб зберегти більшу частину мінералів, що містяться в них. Технологія IonAir створює негативно заряджені іони в приладі, які рівномірно розподіляються в холодильній камері за допомогою нової системи MultiFlow 360°.
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип управління | електронне |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 248 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | так |
| Загальний об'єм холодильника | 331 л |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Висота | 200 см |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Колір | білий |
| Ширина | 60 см |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Глибина | 59.2 см |
| Тип компресора | поршневий |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Додатково | crispzone контейнер для овочів та фруктів, ecomode |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Вага | 63 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
