Холодильник Edler ED-275CDT
8 299 грн.
Холодильник Edler ED-275CDT
| Артикул | ED-275CDT |
| Гарантия | 12 |
| Код | 723854 |
Описание
Холодильник Edler ED-275CDT
Характеристики
| Виробник | EDLER |
| Також шукають | для офісу, невеликі, недорогі, з морозильною камерою, вузькі |
| Дисплей | відсутній |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 146.9 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 58 см |
| Додаткові функції | регульовані ніжки, внутрішнє освітлення led |
| Вага | 38 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
