Холодильник Edler ED-062BW
4 299 грн.
Холодильник Edler ED-062BW, окремостоячий (соло), однокамерні, Загальний об'єм холодильника - 62 л, A+, звичайний, Оснащення - контейнер для овочів, Корисний об'єм холодильної ка
| Артикул | ED-062BW |
| Гарантия | 12 |
| Код | 859757 |
Описание
Холодильник Edler ED-062BW
- Тип холодильника: Однокамерний
- Корисний об’єм: 62
- Кількість полиць холодильної камери: 1
- Кількість полиць на дверцятах холодильної камери: 2
- Кількість контейнерів для овочів: 1
- Ручки дверей: Інтегровані
- Кліматичний клас: N/SN/ST
- Керування: Механічне
- Споживання електроенергії: 110 кBт/рік
- Рівень шуму: 41 дБ
- Хладагент: R600a(20г)
- Габарити (ВхШхГ): 63,9x44,4x45,6 см
- Вага приладу / в упаковці: 15/16 кг
- Колір: білий
Особливості:
- Клас енергоспоживання А+
- Механічний контроль температури
- Стильне внутрішнє освітлення
- Заглиблена ручка
- Регульовані ніжки
- Перенавішування дверей
Характеристики
| Виробник | EDLER |
| Також шукають | невеликі, вбудовані під стільницю, недорогі, вузькі, вбудовані маленькі, маленькі, дешеві, до 5000 грн, для офісу, для дачі |
| Оснащення | контейнер для овочів |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 63.9 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 44.4 см |
| Глибина | 45.6 см |
| Додатково | регульовані ніжки, заглиблена ручка |
| Вага | 15 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...