Холодильник BOSCH KGN39VL316
| Артикул | KGN39VL316 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 407153 |
Описание
Система Multi Airflow
Рівномірний розподіл холодного повітря для збереження свіжості. Через вентиляційні отвори холодне повітря з морозильної камери рівномірно розподіляється на всіх рівнях холодильної камери, завдяки цьому температура практично однакова у всій холодильній камері.
Завдяки технології NoFrost немає льоду в морозильній камері. Необхідна в умовах високої вологості повітря. Морозильну камеру не треба розморожувати, тому що в ній не утворюється лід, а заморожені продукти не вкриваються інеєм. Однак потрібне гігієнічне чищення холодильника раз на півроку.
Характеристики
| Виробник | BOSCH |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 273 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | відсутній |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Висота | 203 см |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 см |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Глибина | 66 см |
| Тип компресора | інверторний |
| Полки холодильної камери | 5 шт |
| Особливості | регулювання температури холодильного відділення, режим швидкого заморожування, регулювання температури морозильного відділення, індикація несправності |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Додатково | звуковий сигнал |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Холодоагент | R600a |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Вага | 75 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
Отзывы
- Комментарии
