Холодильник BOSCH KGN33NW206
28 549 грн.
Холодильник BOSCH KGN33NW206, двокамерний, 192 л, 87 л, електронне, холодильне + морозильне відділення, 176 см, 60 см, 66 см, 60 кг, білий
| Артикул | KGN33NW206 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 312039 |
Описание
Група Bosch – міжнародна компанія, що лідирує в області технологій та послуг.
Товари Bosch покращують якість життя, надаючи інноваційні та корисні рішення для життя.
Свіжі продукти легко розпізнати - вони пахнуть свіжістю.
Або ж вони зберігаються в "правильному" холодильнику.
Холодильники Bosch не тільки привносять більше смаку у Ваше життя, вони також роблять його простіше: зручне розташування полиць, спеціальні контейнери і хитромудрі відділення, щоб Ви наосліп могли дістати потрібні продукти.
Multi Airflow
Через вентиляційні отвори холодне повітря з морозильного відділення рівномірно розподіляється на всіх рівнях холодильної камери, завдяки цьому температура практично однакова у всьому просторі холодильної камери.
Режим "Суперзаморожування"
Після приміщення свіжих продуктів в морозильну камеру можливе підвищення температури.
Чим нижче температура, тим якісніше заморожування.
При масі 2-6 кг рекомендується включати режим "Суперзаморожування" за 4-6 годин.
LED-освітлення
LED-освітлення в холодильному відділенні не лише представить продукти в іншому світлі, але і економить електроенергію.
NoFrost
Технологія NoFrost забезпечує повну відсутність льоду в морозильній камері.
Необхідна в умовах високої вологості повітря.
Морозильну камеру не треба розморожувати, тому що в ній не утворюється лід, а заморожені продукти не покриваються інеєм.
Електронне управління
Роздільне електронне управління в холодильній і морозильній камерах можливо завдяки наявності двох контурів охолодження.
Температуру можна легко встановлювати і змінювати за допомогою зручної панелі керування.
Електронний датчик температури контролює дотримання температури.
Характеристики
| Виробник | BOSCH |
| Тип управління | електронне |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 290 кВт/рік |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Загальний об'єм холодильника | 306 л |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Висота | 176 см |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Колір | білий |
| Ширина | 60 см |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Глибина | 66 см |
| Тип компресора | лінійний |
| Полки холодильної камери | загартоване скло (3 шт.) |
| Особливості | режим швидкого заморожування, внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, регульовані ніжки, регулювання температури морозильного відділення, еко, індикація несправності |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Холодоагент | R600a |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Вага | 60 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...