Холодильник LG GC-B509SECL
29 499 грн.
Холодильник LG GC-B509SECL, двокамерний, Загальний об'єм холодильника - 419 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, A+, Корисний об'єм холодильно
| Артикул | GC-B509SECL |
| Гарантия | 12 |
| Код | 775991 |
Описание
Холодильник LG GC-B509SECL, двокамерний, Загальний об'єм холодильника - 419 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, A+, Корисний об'єм холодильно
Характеристики
| Виробник | LG |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 325 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 292 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Корисний об'єм морозильної камери | 127 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Загальний об'єм холодильника | 419 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Висота | 203 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 68.2 см |
| Додатково | лоток для яєць, rt датчик |
| Холодоагент | R600a |
| Додаткові функції | сигналізація двері, експрес заморозка, антибактеріальний ущільнювач bio shield, багатопотокова система охолодження multi air flow, fresh zone, led освітлення, smart diagnosis, doorcooling+, перестановка дверцят, експрес охолодження |
| Вага | 72 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
