Холодильник LG GC-B509FEPW
30 999 грн.
Холодильник LG GC-B509FEPW, Загальний об'єм холодильника - 387 л, A++, інверторний, Корисний об'єм холодильної камери - 277 л, Корисний об'єм морозильної камери - 110 л, Кількіст
| Артикул | GC-B509FEPW |
| Гарантия | 12 |
| Код | 843659 |
Описание
Холодильник GC-B509FEPW – це стильний і функціональний пристрій із нижньою морозильною камерою та загальним об’ємом 387 л (277 л – холодильне відділення, 110 л – морозильне). Система No Frost запобігає утворенню льоду, а інверторний компресор забезпечує тиху та економну роботу (клас енергоефективності A++).
Характеристики
| Виробник | LG |
| Тип управління | електронне |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Річний витрата електроенергії | 265 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 277 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Також шукають | з морозильною камерою, з великою морозильною камерою, вбудовані великі, великі, вузькі |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Оснащення | полиця для пляшок, контейнер для овочів |
| Корисний об'єм морозильної камери | 110 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Загальний об'єм холодильника | 387 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Кліматичний клас | Т (+16°C до +43°C), ST (+16°C до +38°C) |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Колір | бежевий |
| Ширина | 59.5 см |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Глибина | 68.2 см |
| Тип компресора | інверторний |
| Особливості | режим "Відпустка", керування через Wi-Fi |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Додатково | wi-fi керування, багатопотокове охолодження, doorcooling, блокування від дітей, металеве декорування полиць та ящиків, деодорайзер, кришка ящика для овочів і фруктів, експрес заморозка, інтелектуальна система діагностики smart diagnosti, винна полка, metal fresh, гігієнічний фільтр Hygiene Fresh, режим економії електроенергії eco friendly, ящик для овочів та фруктів, зовнішній led дисплей, лоток для яєць, антибактеріальний ущільнювач bio shield, цифрові датчики, винна полиця, перенавішування дверей |
| Контейнер для овочів | 2 |
| Холодоагент | R600a |
| Додаткові функції | регулювання температури морозильного відділення, внутрішнє освітлення, регулювання температури холодильного відділення, вентилятор |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Вага | 76 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 4 шт |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
