Холодильник LG GC-B509EQTM
28 999 грн.
Холодильник LG GC-B509EQTM, окремостоячий (соло), двокамерні, Загальний об'єм холодильника - 375 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, E, інвер
| Артикул | GC-B509EQTM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 892726 |
Описание
Холодильник LG GC-B509EQTM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зони Fresh Balancer і Fresh Converter дозволяють точно регулювати вологість і температуру для різних продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ. Гарантія - 1 рік повна + 10 років на компресор.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | з морозильною камерою, великі, вузькі, з великою морозильною камерою, No Frost |
| Оснащення | лоток для яєць, полиця для пляшок, контейнер для овочів, форма для льоду |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.4 см |
| Особливості | захист від перепадів напруги, швидке заморожування, нульова камера, режим "Відпустка", сухе заморожування, керування через Wi-Fi, зона свіжості |
| Додатково | lg thinq з керуванням через wi-fi, сигнал відкритих дверцят, висувні контейнери, нульовий зазор, перенавішування дверцят, технологія контролю напруги, лоток для заморожування льоду, Fresh Balancer, експрес заморозка, кришка moist balance crisper, прозорі дверні кошики, багатопотокова система охолодження multi air flow, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, винна полиця, doorcooling+, складана полиця |
| Додаткові функції | Smart ThinQ, зона свіжості fresh converter, Moist Balance Crisper, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, багатопотокова система охолодження multi air flow |
| Вага | 74 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...