Холодильник LG GC-B509EMTM
27 999 грн.
Холодильник LG GC-B509EMTM, окремостоячий (соло), двокамерні, Загальний об'єм холодильника - 375 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, E, інвер
| Артикул | GC-B509EMTM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 893151 |
Описание
Холодильник LG GC-B509EMTM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зони Fresh Balancer і Fresh Converter дозволяють точно регулювати вологість і температуру для різних продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ. Гарантія - 1 рік повна + 10 років на компресор.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | вузькі, з великою морозильною камерою, з морозильною камерою, великі, No Frost |
| Оснащення | полиця для пляшок, лоток для яєць, контейнер для овочів, форма для льоду |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | сріблястий |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.4 см |
| Особливості | сухе заморожування, нульова камера, швидке заморожування, захист від перепадів напруги, режим "Відпустка", керування через Wi-Fi, зона свіжості |
| Додатково | висувні контейнери, експрес заморозка, перенавішування дверцят, lg thinq з керуванням через wi-fi, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, прозорі дверні кошики, технологія контролю напруги, лоток для заморожування льоду, Fresh Balancer, сигнал відкритих дверцят, нульовий зазор, кришка moist balance crisper, багатопотокова система охолодження multi air flow, винна полиця, doorcooling+, складана полиця |
| Додаткові функції | зона свіжості fresh converter, багатопотокова система охолодження multi air flow, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, Moist Balance Crisper, Smart ThinQ |
| Вага | 74 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...