Холодильник LG GC-B509EELM
| Артикул | GC-B509EELM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 895600 |
Описание
Холодильник LG GC-B509EELM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зона свіжості Fresh Zone підтримує оптимальні умови для тривалого зберігання продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | з морозильною камерою, з великою морозильною камерою, вузькі, No Frost, великі |
| Оснащення | контейнер для овочів, форма для льоду, лоток для яєць |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | бежевий |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Особливості | зона свіжості, нульова камера, режим "Відпустка", сухе заморожування, швидке заморожування, керування через Wi-Fi |
| Додатково | лоток для заморожування льоду, багатопотокова система охолодження multi air flow, doorcooling+, сигнал відкритих дверцят, lg thinq з керуванням через wi-fi, нульовий зазор, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, перенавішування дверцят, fresh zone, висувні контейнери, технологія контролю напруги, експрес заморозка, складана полиця |
| Додаткові функції | регулювання температури морозильного відділення, регулювання температури холодильного відділення |
| Вага | 73 кг |
Отзывы
- Комментарии