Холодильник LG GC-B509EEKM
30 499 грн.
Холодильник LG GC-B509EEKM, окремостоячий (соло), двокамерні, Загальний об'єм холодильника - 375 л, Система розморожування No Frost - холодильне + морозильне відділення, E, інвер
| Артикул | GC-B509EEKM |
| Гарантия | 12 |
| Код | 892851 |
Описание
Холодильник LG GC-B509EEKM з нижньою морозильною камерою має загальний корисний об'єм 375 л (262 л холодильне відділення + 113 л морозильне). Пристрій оснащений інверторним компресором, системою Total No Frost, технологією DoorCooling+ та зовнішнім LED-дисплеєм. Зони Fresh Balancer і Fresh Converter дозволяють точно регулювати вологість і температуру для різних продуктів. Річне споживання енергії становить 263 кВт·год (клас E), рівень шуму - 35 дБ.
Характеристики
| Виробник | LG |
| Також шукають | з великою морозильною камерою, з морозильною камерою, вузькі, великі, No Frost |
| Оснащення | лоток для яєць, контейнер для овочів, полиця для пляшок, форма для льоду |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 203 см |
| Колір | бежевий |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 67.4 см |
| Особливості | нульова камера, швидке заморожування, сухе заморожування, режим "Відпустка", керування через Wi-Fi, зона свіжості |
| Додатково | сигнал відкритих дверцят, lg thinq з керуванням через wi-fi, висувні контейнери, металеве декорування полиць та ящиків, багатопотокова система охолодження multi air flow, експрес заморозка, інтелектуальна система діагностики smart diagnosis, нульовий зазор, кришка moist balance crisper, лоток для заморожування льоду, пересувний кошик, прозорі дверні кошики, міні кошик на дверцятах, висувний контейнер для дрібної їжі my box, metal fresh, Fresh Balancer, охолодження дверцят door cooling +, технологія контролю напруги, Linear Cooling, складана полиця, doorcooling+, винна полиця, eco friendly, антибактеріальний ущільнювач bio shield, перенавішування дверей |
| Додаткові функції | регулювання температури морозильного відділення, зона свіжості fresh converter, регулювання температури холодильного відділення |
| Вага | 76 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...