Холодильник Gorenje NRK6202EXL4
22 499 грн.
Холодильник Gorenje NRK6202EXL4, окремостоячий (соло), двокамерний, Загальний об'єм холодильника - 331 л, Система розморожування No Frost (Frost Free) - холодильне + морозильне відділ
| Артикул | NRK6202EXL4 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 773373 |
Описание
Холодильник двокамерний gorenje NRK6202EXL4 це граціозна та елегантна модель від європейського виробника побутової техніки та меблів gorenje. Дана модель чудово доповнить дизайн і стане чудовим інтер'єрним доповненням до кухонних меблів та техніки, а колір «нержавіюча сталь» дозволить ідеально розташуватися серед іншої техніки gorenje. У даного холодильника відкривання дверцят відбувається праву/ліву сторону. Матеріал дверцят – фарбований метал. Загальний обсяг холодильного простору становить 331 л. їх обсяг холодильного відділення – 235л., а обсяг морозильного відділення – 96л. При цьому, потужність заморожування становить 12кг/24год., а у разі відключення електроенергії холодильник збереже температуру ще 17год в обох камерах. Всю цю технічну потужність забезпечує 1 компресор, тому холодильник досить тихий.
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип управління | електронне |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Річний витрата електроенергії | 248 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 г |
| Також шукають | великі, з морозильною камерою, вбудовані великі, заввишки 2 м, No Frost |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Дисплей | так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Загальний об'єм холодильника | 331 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 200 см |
| Кліматичний клас | Т, SN, N, ST |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 см |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Глибина | 59.2 см |
| Тип компресора | поршневий |
| Особливості | зона свіжості |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Додатково | збільшений ящик spacebox, контейнер crisper box, ecomode |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Холодоагент | R600a |
| Додаткові функції | індикація температури, AdaptTech: адаптивна технологія охолодження |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Вага | 61.5 кг |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
