Холодильник Edler ED-275CIN
8 799 грн.
Холодильник Edler ED-275CIN
| Артикул | ED-275CIN |
| Гарантия | 12 |
| Код | 727209 |
Описание
Холодильник Edler ED-275CIN
Характеристики
| Виробник | EDLER |
| Також шукають | недорогі, вузькі, для офісу, невеликі, для дачі, з морозильною камерою, шириною 55 см |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Висота | 143 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 55 см |
| Додаткові функції | швидка заморозка, регульовані ніжки, внутрішнє освітлення |
| Вага | 38 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...