Холодильник BOSCH KGN39VW316
34 909 грн.
Холодильник BOSCH KGN39VW316, об'єм холодильної камери (корисний) - 279 л, об'єм морозильної камери (корисний) - 87 л, Frost Free - морозильне відділення, 203 см, 60 см, 66 см, біл
| Артикул | KGN39VW316 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 406332 |
Описание
Холодильник KGN39VW306 з нижньою морозильною камерою білого кольору на 366 л. Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow. Технологія NoFrost. Функція швидкого охолодження Super Сooling і швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням.
Характеристики
| Виробник | BOSCH |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Висота | 203 см |
| Колір | білий |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 66 см |
| Тип компресора | двуконтурний |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Додатково | багатопотокове охолодження, індикатор закриття дверцят, зона свіжості, швидка заморозка, сигналізація двері, швидке охолодження, інверторний компресор, освітлення |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...