Кавоварка DeLonghi EC 9155 MB
23 999 грн.
Кавоварка DeLonghi EC 9155 MB, Тип кавоварки - кавомашина, тип управління - механічне, тип кави для використання - зерновий, мелений, чалди, потужність - 1400 Вт, нержавіюча сталь,
| Артикул | EC 9155 MB |
| Код | 623403 |
Описание
Кавоварка DeLonghi EC 9155 MB, Тип кавоварки - кавомашина, тип управління - механічне, тип кави для використання - зерновий, мелений, чалди, потужність - 1400 Вт, нержавіюча сталь,
Характеристики
| Виробник | DeLonghi |
| Потужність | 1400 Вт |
| Габарити | 40 х 36.5 х 27.5 см |
| Комплектація | піддон для збору крапель, набор для очистки от накипи |
| Функції | автовідключення, підігрів чашок, автоматичне очищення від накипу, налаштування ступеню помолу, регулювання жорсткості води |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 8.8 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...