Кавомашина Krups EA898GF0
| Артикул | EA898GF0 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 844600 |
Описание
Система автопромивання
Наша унікальна система автоматично промиває всі необхідні елементи після кожної чашки та гарантує, що всередині не буде залишків кави й накипу. Це забезпечить тривалу роботу кавомашини без поломок.
- Закритий заварювальний блок
- Автоматична система промивання для легкого та швидкого користування.
- Комфортне використання: без втручання в технологію.
- Жодного клопоту: машина сама попередить, коли необхідне промивання.
- Процес промивання відбувається за дуже високої температури води (що неможливо зробити вручну).
Автоматизована система промивання 3 рази на рік
У Krups немає ручного обслуговування. Промивання виконується за запитом вашої машини, чим забезпечується оптимальний рівень гігієни завдяки високотемпературним процесам, які ідеально видаляють кавову олію й залишки вичавків, не пошкоджуючи машину, та економлять ваш час
18 автоматичних кавових рецептів
Завдяки інтуїтивно зрозумілому меню кожен знайде щось для себе.
Твоя кава — одразу в термочашці
Готуй напої прямо в термочашку KRUPS об'ємом 300 мл
- Лонг кава
- Фільтр кава
- Капучино
- Лате-макіято
Cold Brew менш ніж за хвилину
Інноваційна технологія приготування Cold Brew Aroma дозволяє швидко приготувати каву холодної екстракції. Секрет у попередньому швидкому прогріванні. Отримайте за 1 хвилину потрібний квітковий* аромат, але без кислинки чи гіркоти.
Характеристики
| Виробник | KRUPS |
| Потужність | 1450 Вт |
| Габарити | 38 x 24 x 36.7 см |
| Тип управління | сенсорне |
| Функції | налаштування ступеню помолу, регулювання температури кави, регулювання міцності кави, дисплей |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | Сірий |
| Тиск | 15 бар |
| Вага | 8.4 кг |
Отзывы
- Комментарии
