Кавомашина DeLonghi ECAM 380.85 SB
32 999 грн.
Кавомашина DeLonghi ECAM 380.85 SB
| Артикул | ECAM 380.85 SB |
| Гарантия | 36 |
| Код | 837471 |
Описание
Потужність: 1450 Вт. Тиск помпи: 15 бар. Система LatteCrema. Кольоровий TFT дисплей діагоналлю 3,5”. Об'єм контейнера для кави: 350 г. Резервуар для води на 1,8 л. Програма видалення накипу, очищення та ополіскування. Автовимикання. Глечики для молока (автокапучинатор).
Характеристики
| Виробник | DeLonghi |
| Потужність | 1450 Вт |
| Габарити | 44 х 35 х 23.5 см |
| Тип управління | сенсорне |
| Комплектація | контейнер для молока, піддон для збору крапель |
| Функції | регулювання температури кави, індикація роботи, налаштування ступеню помолу, автовідключення |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | Сірий |
| Тиск | 15 бар |
| Особливості | захист від перегріву, вбудований капучинатор, вбудована кавомолка |
| Вага | 9.5 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...