Кавомашина DeLonghi ECAM 220.21.B
17 499 грн.
Кавомашина DeLonghi ECAM 220.21.B
| Артикул | ECAM 220.21.B |
| Гарантия | 12 |
| Код | 726456 |
Описание
Кавомашина DeLonghi ECAM 220.21.B
Характеристики
| Виробник | DeLonghi |
| Потужність | 1450 Вт |
| Габарити | 42 х 35 х 22 см |
| Тип управління | сенсорне |
| Комплектація | піддон для збору крапель |
| Функції | подача гарячої води, підігрів чашок/кавника, налаштування ступеню помолу, автоматичне очищення від накипу, автовідключення |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Тиск | 15 бар |
| Особливості | попереднє змочування кави |
| Вага | 8.9 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...