Камера відеоспостереження TP-Link TC65
1 899 грн.
Камера відеоспостереження TP-Link TC65
| Артикул | TC65 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 764340 |
Описание
Камера відеоспостереження TP-Link TC65
Характеристики
| Виробник | TP-Link |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Мікрофон | присутній |
| Робоча напруга | 100-240 В |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підключення | бездротова |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +45°С |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Висота | 103 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Додатково | система сповіщення |
| Додаткові функції | виявлення руху, режим "день/ніч" |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.9 мм |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...