Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C500
1 999 грн.
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C500, Бездротова, 2 Мп (1920 x 1080), 1/3", 3.89mm±5% мм
| Артикул | TAPO-C500 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 752427 |
Описание
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C500, Бездротова, 2 Мп (1920 x 1080), 1/3", 3.89mm±5% мм
Характеристики
| Виробник | TP-Link |
| Робоча напруга | 100-240 В |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Тип підключення | бездротова |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Діапазон робочих температур | -30 - +60 °C |
| Вага | 400 г |
| Фокусна відстань | 3.89mm±5% мм |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
