Камера відеоспостереження Reolink Lumus
1 999 грн.
Камера відеоспостереження Reolink Lumus, IP-камера, кубічні, Бездротова, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", 2.8 мм, видиме світло
| Артикул | LUMUS |
| Гарантия | 12 |
| Код | 683581 |
Описание
Характеристики
| Виробник | Reolink |
| Вид | кубічні |
| Мікрофон | присутній |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підключення | бездротова |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Висота | 91 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Додатково | звукова і світлова сигналізація |
| Додаткові функції | виявлення руху |
| Вага | 185 г |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
