Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D0T-IT5E (3.6)
1 575 грн.
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D0T-IT5E (3.6)
| Артикул | DS-2CE16D0T-IT5E (3.6) |
| Гарантия | 24 |
| Код | 712688 |
Описание
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D0T-IT5E (3.6)
Характеристики
| Виробник | HikVision |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підключення | дротова |
| Стандарт | Turbo HD |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC |
| Вага | 430 г |
| Тип підсвічування | Exir |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...