Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D0T-IRF(C) (2.8)
| Артикул | DS-2CE16D0T-IRF(C) (2.8) |
| Гарантия | 24 |
| Код | 702322 |
Описание
DS-2CE16D0T-IRF - ходова камера бренду Hikvision, здатна транслювати зображення практично в будь-яких умовах експлуатації. Має належний рівень захисту. Об'єктив 2.8мм з високою чутливістю вловлює світло і передає чітку картинку, оброблену 2D-придушенням шуму. Навколо розташовані інфрачервоні датчики, які активуються у темряві та перемикають відеокамеру в нічний режим. Компактний обтічний корпус виконаний із металу. Базується на регульованому та надійному кронштейні. DS-2CE16D0T-IRF розрахована у тому числі на вуличну роботу. Підтримка всіх використовуваних форматів говорить про повну сумісність із стороннім обладнанням, включаючи відповідні комутатори та реєстратори.
Характеристики
| Виробник | HikVision |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Матеріал корпусу | метал |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 138 мм |
| Динамічний діапазон | HLC, DWDR, BLC |
| Вага | 260 г |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Отзывы
- Комментарии
