Електрогриль TEFAL OptiGrill Elite (GC750D30)
7 799 грн.
Електрогриль TEFAL OptiGrill Elite (GC750D30)
| Артикул | GC750D30 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 407335 |
Описание
Освойте приготування м'яса на грилі на найвищому рівні за допомогою електричного гриля OptiGrill Elite. Дивуйте сім'ю і друзів ідеальними стейками, незалежно від їх кулінарних уподобань: м'ясо з кров'ю або повна прожарка. Гриль OptiGrill Elite вимірює товщину шматків і враховує їх кількість, щоб автоматично регулювати час приготування для отримання ідеальних результатів прожарювання.
Характеристики
| Виробник | TEFAL |
| Розміри | 17.5 x 36.5 x 36.5 см |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | електронний |
| Колір | чорний, сріблястий |
| Особливості | індикатор роботи |
| Вага | 4.65 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
