Електрогриль Tefal GC727D10
8 999 грн.
Електрогриль Tefal GC727D10, Тип управління - електронний, потужність - 2000 Вт, розміри - 36,5 x 44,5 x 17,5 см
| Артикул | GC727D10 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 791389 |
Описание
Електрогриль Tefal GC727D10, Тип управління - електронний, потужність - 2000 Вт, розміри - 36,5 x 44,5 x 17,5 см
Характеристики
| Виробник | TEFAL |
| Розміри | 36,5 x 44,5 x 17,5 см |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | електронний |
| Комплектація | пластини для гриля |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Особливості | розморожування, функція збереження їжі теплою, режим для приготування заморожених продуктів |
| Вага | 5.2 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...