Електрогриль Ninja GR101EU
6 253 грн.
Електрогриль Ninja GR101EU
| Артикул | GR101EU |
| Гарантия | 60 |
| Код | 844338 |
Описание
Створюйте для себе найкращий збалансований раціон за допомогою гриля Ninja Sizzle GR101EU. Ви зможете готувати різноманітні страви — від стейків та бургерів до соковитих овочів-гриль та морепродуктів. Вбудований термостат дозволяє контролювати температуру для досягнення оптимального результату при кожному приготуванні. Здатність готувати при високих температурах до 260 °C робить цей гриль ідеальним для швидкого й ефективного смаження. А знімна кришка гриля містить вузькі отвори для рівномірної циркуляції гарячого повітря, уникнення зайвого диму. Основна робоча поверхня варіюється між двома панелями, рельєфною й гладкою планчею.
Компактний за розміром:
- висота 13,5 см, ширина 34 см, глибина 38 см
- вага 4,4 кг
Характеристики
| Виробник | Ninja |
| Розміри | 37.5 х 35.5 х 13.7 см |
| Потужність | 1450 Вт |
| Комплектація | електричний гриль, знімні пластини |
| Колір | чорний |
| Особливості | нековзні ніжки, регульований термостат, ребриста поверхня, знімні пластини, індикатор роботи |
| Вага | 4.4 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...