Електрогриль Ninja EG351EU
14 999 грн.
Електрогриль Ninja EG351EU
| Артикул | EG351EU |
| Гарантия | 60 |
| Код | 844089 |
Описание
Хрустка скоринка без літрів олії, ідеально просмажений стейк із рум’яними смужками, овочі-гриль з димним ароматом. Усе це можна приготувати без відкритого вогнища, надмірного вмісту жиру та в кілька разів швидше, ніж у звичайній духовці. Ninja Foodi Air Grill & Air Fryer EG351EU – це не просто гриль, а справжня міні-кухня з 5 функціями: гриль, запікання, аерофритюр, смаження та дегідратація. Завдяки технології Cyclonic Air гаряче повітря рівномірно циркулює та створює ідеальну текстуру страв. Потужність 1760 Вт, великий кошик об’ємом 5,7 л та термощуп Smart Cook дають повний контроль над процесом. Готуйте швидше, смачніше та корисніше – споживання олії зменшується на 75% з Ninja!
- відкрийте розмаїття смаків з 5 функціями приготування
- гриль, запікання, смаження, аерофритюр, дегідратація
- кошик об’ємом 5,7 л
- рівномірне циркулювання гарячого повітря з технологією Cyclonic Air
- потужність 1760 Вт
- гриль розрахований на 4 порції
- надзвичайно надійне керамічне покриття
- швидке приготування
- контроль температури з термощупом та системою Smart Cook
- зменшує споживання олії на 75%
- збірка рецептів від кухарів у комплекті
- якісна щітка для чищення гриля
- решітка для гриля, тарілка для хрусткої скоринки, захист від розбризкування
Характеристики
| Виробник | Ninja |
| Розміри | 43 х 35.5 х 28 см |
| Потужність | 1760 Вт |
| Тип управління | електронний |
| Комплектація | термощуп |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Особливості | нековзні ніжки, індикатор роботи |
| Вага | 8.3 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
