Цифровий фотоапарат Sony Alpha 7M4 body black (ILCE7M4B.CEC)
94 999 грн.
Цифровий фотоапарат Sony Alpha 7M4 body black (ILCE7M4B.CEC)
| Артикул | ILCE7M4B.CEC |
| Гарантия | 24 |
| Код | 599203 |
Описание
Цифровий фотоапарат Sony Alpha 7M4 body black (ILCE7M4B.CEC)
Характеристики
| Виробник | SONY |
| Інтерфейси | вихід для навушників, HDMI, USB Type-C, вхід для мікрофона |
| Сенсорний екран | так |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Стабілізація | оптична |
| Загальна кількість пікселів | 34.1 Мрх |
| Поворотний екран | так |
| Вибір точки автофокусування | Авто, Ручной |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Тип живлення | sony np-fz100 |
| Розмір матриці | 36 х 24 мм |
| Тип матриці | CMOS Exmor RS |
| Автоспуск | 10 с, 5 с, 2 с |
| Ресурс акумуляторної батареї | 520 кадрів |
| Розмір ЖК-екрану | дисплей 3" сенсорний |
| Система/точки фокусування | 759 точок |
| Колір | чорний |
| Серійна зйомка | так |
| Підсвічування автофокусу | так |
| Ручне фокусування | так |
| Тип автофокусу | гібридне автофокусування, авто, ручна |
| Режими автофокусування | ручне, багатозонний, автоматичний, інтелектуальна, однокадрова |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 131.3 х 96.4 х 79.8 мм |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 51200 |
| Покадровая зйомка | так |
| Вага | 658 г |
| Число ефективних пікселів | 33.0 Мрх |
| Функції перегляду | обертання, показ слайдів, збільшення зображення, видалення, гістограма, перегляд відеороликів, дисплей слайд-шоу |
| Тип видошукача | електронний |
| Штативне гніздо | стандартне |
| Поле зору | 100 % |
| Підтримка змінних об'єктивів | так |
| Байонет | Sony E |
| Можливість підключення зовнішнього спалаху | так |
| Процесор обробки зображення | BIONZ XR |
| Сумісність з об'єктивами | Sony E-mount |
| Тип затвора | з електронним управлінням і вертикальним ходом што |
| Тип фотокамер | Системний |
| Комплектація фотоапарата | без об'єктиву (Body) |
| Формат запису знімків | RAW, JPEG, HEIF |
| Лінійка | Alpha |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC, CFexpress Type A |
| Відео зі звуком | стерео |
| Витримка | 1/8000 - 30 с |
| Режими роботи | ручна, авто |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...