Цифровий фотоапарат Canon EOS R10 body (5331C046)
45 999 грн.
Цифровий фотоапарат Canon EOS R10 body (5331C046)
| Артикул | 5331C046 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 686618 |
Описание
Новітня технологія, яка доступна вже сьогодні! EOS R10 є частиною системи EOS R – лінійки камер, об’єктивів та аксесуарів, розроблених з нуля для створення чудових знімків і відео, як сьогодні, так і в майбутньому. Швидше й ширше (54 мм) кріплення об’єктива дозволяє досягти вищих рівнів продуктивності, що відкриває нові творчі горизонти.
Характеристики
| Виробник | Canon |
| Інтерфейси | вихід для навушників, вхід для мікрофона, 3.5 мм, USB Type-C, micro-HDMI |
| Сенсорний екран | так |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Стабілізація | комбінована |
| Поворотний екран | так |
| Вибір точки автофокусування | Авто, Ручной |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Розмір матриці | 22.3 х 14.9 мм |
| Тип кольорового фільтра | основні кольори |
| Фіксація автоекспозиції | вручну, автоматичний режим |
| Тип матриці | КМОП (CMOS) |
| Автоспуск | 2/10 с |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Розмір ЖК-екрану | 2.95" |
| Матеріал корпусу | магнієвий сплав |
| Колір | чорний |
| Серійна зйомка | так |
| Тип автофокусу | авто, ручна |
| Особливості | сенсорний дисплей |
| Покадровая зйомка | так |
| Число ефективних пікселів | 24.2 Mpx |
| Спалах | вбудований |
| Функції перегляду | видалення, дисплей слайд-шоу, збільшення зображення, показ слайдів, одиночний кадр |
| Тип видошукача | електронний |
| Підтримка змінних об'єктивів | так |
| Тип затвора | фокальний затвор з електронним управлінням |
| Тип фотокамер | Системні |
| Комплектація фотоапарата | без об'єктиву (Body) |
| Формат запису знімків | HEIF, RAW, JPEG, C-Raw |
| Лінійка | EOS R |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Відео зі звуком | є |
| Витримка | 1/16000 - 30 с, 1/4000 - 30 с |
| Фіксація автофокусування | фіксується при натисненні кнопки спуску затвора на |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
