Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact
479 грн.
Фен Rotex RFF126-V FutureCare Compact, Тип - дорожній (компактний), побутовий, 1200 Вт, концентратор, довжина шнура - 1.8 м, Колір - чорний
| Артикул | RFF126-V FUTURECARE COMPACT |
| Гарантия | 12 |
| Код | 813850 |
Описание
Живлення - 220-240В, 50Гц, Потужність 1200 Вт, 3 швидкості, 3 температурні режими, насадка-концентратор, ручка, що складається, довжина шнура 1,8 м
Характеристики
| Виробник | Rotex |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Потужність | 1200 Вт |
| Габарити | 180 х 110 х 70 мм |
| Також шукають | недорогі, дешеві |
| Призначення | побутовий |
| Функції | подача холодного повітря |
| Колір | чорний |
| Особливості | складана ручка |
| Вага | 0.34 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...