Електропіч Liberty T-250 CW
3 869 грн.
Електропіч Liberty T-250 CW
| Артикул | T-250 CW |
| Гарантия | 12 |
| Код | 703736 |
Описание
Електропіч Liberty T-250 CW
Характеристики
| Виробник | LIBERTY |
| Розміри | 32 х 58 х 44 см |
| Потужність | 1600 Вт |
| Особливості | автовимкнення |
| Вага | 16 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
