Електропіч Ardesto MO-T33A
2 799 грн.
Електропіч Ardesto MO-T33A, Потужність - 1627 Вт, Об'єм - 33 л, Тип управління - механічне, Функції - конвекція, Ширина - 51.8 см, Висота - 32.9 см
| Артикул | MO-T33A |
| Гарантия | 12 |
| Код | 872337 |
Описание
Електрична піч ARDESTO MO-T33A – функціональна модель для швидкого приготування різних страв. Завдяки конвекції тепло рівномірно розподіляється всередині камери, тому випічка, м’ясо й овочі пропікаються з усіх боків. Піч має об’єм 33 л, потужність 1 627 Вт і три режими з температурним діапазоном 100–250 °C. Таймер 60 хв та індикація завершення готування допомагають точно контролювати процес. Конструкцією передбачено внутрішнє освітлення, дверцята із загартованого скла, нагрівальні елементи з нержавіючої сталі та три рівні для дек. У комплекті – емальоване деко, решітка для гриля, піддон для збору крихт і рідин і зручне руків’я для виймання аксесуарів.
Характеристики
| Виробник | Ardesto |
| Довжина | 38 см |
| Потужність | 1627 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Об'єм | 33 л |
| Режими приготування | нижній нагрів, верхнє нагрівання, верхній + нижній нагрів |
| Функції | конвекція |
| Висота | 32.9 см |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 51.8 см |
| Особливості | автовимкнення, таймер, внутрішня підсвітка |
| Додатково | нагрівальні елементи з неіржавіючої сталі, нековзні ніжки, індикатор роботи, дверцята із загартованого скла, 3 рівні для дек |
| Вага | 7 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...