Дриль Зенит ЗДП-9013 профи (847854)
1 300 грн.
Дриль Зенит ЗДП-9013 профи (847854), Призначення - професійний, споживана потужність - 900 Вт, тип патрона - ключовий, діаметр свердла - 1.5-13 мм, максимальна швидкість обертання - 3300
| Артикул | 847854 |
| Гарантия | 36 |
| Код | 471689 |
Описание
Дриль Зенит ЗДП-9013 профи (847854), Призначення - професійний, споживана потужність - 900 Вт, тип патрона - ключовий, діаметр свердла - 1.5-13 мм, максимальна швидкість обертання - 3300
Характеристики
| Виробник | Зенит |
| Тип | ударна дриль |
| Частота | 50 Гц |
| Тип живлення | мережа |
| Призначення | професійний |
| Максимальна швидкість обертання | 3300 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Додатково | регулятор обертів, кейс для перенесення |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...