Дриль Forte ID 851 VR (850Вт) (123612)
1 582 грн.
Дриль Forte ID 851 VR (850Вт) (123612)
| Артикул | 123612 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 704114 |
Описание
Дриль Forte ID 851 VR (850Вт) (123612)
Характеристики
| Виробник | Forte |
| Тип | ударний дриль |
| Комплектація | інструкція, додаткова рукоятка, ключ для патрона, обмежувач глибини свердління, дриль ударний |
| Призначення | побутовий |
| Джерело живлення | мережа |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Додатково | додаткова рукоятка, регулятор обертів, кнопка фіксації пускового вимикача, обмежувач глибини свердління |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...