Лампочка Delux BL37N 5Вт 4100K 230В E14 (90023540)
35 грн.
Лампочка Delux BL37N 5Вт 4100K 230В E14 (90023540)
| Артикул | 90023540 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 857819 |
Описание
Світлодіодна лампа Delux BL37N - енергозберігаюче джерело світла на основі сучасних технологій. Фігурна колба для установки в декоративні світильники.
Характеристики
| Виробник | DELUX |
| Форм-фактор | свічка |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Діаметр | 35 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Колірна температура | 4100 К |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Висота | 100 мм |
| Напруга | 220-240 В |
| Тип цоколя | E14 |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
