Блок живлення Gamemax M60 White
1 559 грн.
Блок живлення Gamemax M60 White
| Артикул | M60 WHITE |
| Гарантия | 24 |
| Код | 722550 |
Описание
GameMax M60, зосереджений на потоці повітря, подвійній сітчастій бічній панелі забезпечує найкраще рішення для теплового охолодження комп’ютера. Компактний корпус для комп’ютера з материнською платою micro ATX для настільного ігрового корпусу з простим і стильним дизайном передньої та верхньої панелей.
Внутрішнє шасі має більший простір для встановлення додаткових компонентів, а також повне бокове вікно. Подвійне внутрішнє розташування, оптимізоване для максимального повітряного потоку або вдосконаленого водяного охолодження.
Нехай ваш компактний розмір не вводить в оману: цей маленький пристрій обслуговує повнорозмірні компоненти, водночас пропонуючи місткий простір для встановлення.
Внутрішнє шасі має більший простір для встановлення додаткових компонентів, а також повне бокове вікно. Подвійне внутрішнє розташування, оптимізоване для максимального повітряного потоку або вдосконаленого водяного охолодження.
Нехай ваш компактний розмір не вводить в оману: цей маленький пристрій обслуговує повнорозмірні компоненти, водночас пропонуючи місткий простір для встановлення.
Характеристики
| Виробник | GAMEMAX |
| Розмір, мм | 382х188х410 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Типорозмір | Minitower |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Встановлення довгих відеокарт | 340 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0, 1 x Audio, 1 x USB 3.1, 1 x Microphone |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Матеріал корпусу | сталь, пластик |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Вага, кг | 3.7 |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Особливості | з пиловим фільтром |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
