Блок живлення 1stPlayer 400W (FK-400-BK-EU)
1 149 грн.
Блок живлення 1stPlayer 400W (FK-400-BK-EU), ATX, 400 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 33A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
| Артикул | FK-400-BK-EU |
| Гарантия | 12 |
| Код | 844753 |
Описание
1stPlayer FK-400-BK-EU - сучасний блок живлення серії FK
Ефективність поєднується з надійністю
Відчуйте неперевершену потужність з нашим блоком живлення, що забезпечує оптимальну енергоефективність, знижену тепловіддачу та непохитну продуктивність, якій можна довіряти.
Ефективність поєднується з надійністю
Відчуйте неперевершену потужність з нашим блоком живлення, що забезпечує оптимальну енергоефективність, знижену тепловіддачу та непохитну продуктивність, якій можна довіряти.
Характеристики
| Виробник | 1STPLAYER |
| Потужність | 400 Вт |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги), UVP (захист від зниженої напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужно, SCP (захист від короткого замикання) |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| OutputCurrent +12V1 | 33A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Модуль PFC | пасивний |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
