Блендер Tefal HB673830
2 499 грн.
Блендер Tefal HB673830, занурювальний, 1000 Вт, Ємність міні-подрібнювача - 500 мл, кількість швидкостей - 20, 7 x 51,5 x 7 см, 1.35 кг
| Артикул | HB673830 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 801420 |
Описание
Блендер Tefal HB673830, занурювальний, 1000 Вт, Ємність міні-подрібнювача - 500 мл, кількість швидкостей - 20, 7 x 51,5 x 7 см, 1.35 кг
Характеристики
| Виробник | TEFAL |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Габарити | 7 x 51,5 x 7 см |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | технологія POWELIX, ручка з м'яким покриттям, захист від розбризкування, функція тихого режиму |
| Вага | 1.35 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...