Блендер Tefal HB656G10
2 499 грн.
Блендер Tefal HB656G10, занурювальний, 1000 Вт, Ємність міні-подрібнювача - 500 мл, кількість швидкостей - 20, 7 x 40 x 7 см, 1.3 кг
| Артикул | HB656G10 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 801418 |
Описание
Блендер Tefal HB656G10, занурювальний, 1000 Вт, Ємність міні-подрібнювача - 500 мл, кількість швидкостей - 20, 7 x 40 x 7 см, 1.3 кг
Характеристики
| Виробник | TEFAL |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Габарити | 7 x 40 x 7 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Особливості | ручка з м'яким покриттям, захист від розбризкування, технологія POWELIX, знімна ніжка |
| Вага | 1.3 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...