Блендер Tefal BL2C0130
1 999 грн.
Блендер Tefal BL2C0130, стаціонарний, 450 Вт, Ємність склянки - 1.5 л, кількість швидкостей - 2, імпульсний режим - так, 18.1 x 37.9 x 17 см, 1.43 кг, білий
| Артикул | BL2C0130 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 561981 |
Описание
Блендер Tefal BL2C0130, стаціонарний, 450 Вт, Ємність склянки - 1.5 л, кількість швидкостей - 2, імпульсний режим - так, 18.1 x 37.9 x 17 см, 1.43 кг, білий
Характеристики
| Виробник | TEFAL |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 450 Вт |
| Габарити | 18.1 x 37.9 x 17 см |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Вага | 1.43 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...