Блендер Magio MG-644
1 599 грн.
Блендер Magio MG-644, занурювальний, 1200 Вт, Ємність міні-подрібнювача - 500 мл, кількість швидкостей - 19, 36 х 13 х 13 см, 1.32 кг
| Артикул | MG-644 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 701818 |
Описание
Блендер Magio MG-644, занурювальний, 1200 Вт, Ємність міні-подрібнювача - 500 мл, кількість швидкостей - 19, 36 х 13 х 13 см, 1.32 кг
Характеристики
| Виробник | Magio |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Габарити | 36 х 13 х 13 см |
| Особливості | чаша подрібнювача з покриттям soft touch, турборежим, ергономічне руків'я з покриттям soft touch, гнучкий спіралеподібний шнур для комфортного викор, низький рівень шуму |
| Вага | 1.32 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
